BREAKING NEWS: Otevřeli jsme platformu všem, vyzkoušejte Omnicado Box, Omnicado Box Plus a Omnicado Max a začněte prodávat na digitálních tržištích!

Začněte s expanzí na Allegro Marketplace!

Připojte se k prodejcům na Allegru v Polsku, České republice a na Slovensku. S Platformou Omnicado můžete začít prodávat zboží novým zákazníkům už za pár týdnů.

Allegro – logo, marketplace, selling channel, omnicado
Omnicado Selling channel - Allegro
Jsme oficiální integrační partner pro Allegro Marketplace!

Informace o Omnicado a připojení přes API na Allegro Marketplace naleznete na stránkách pro prodejce na Allegru.

Více informací
201 000 000

milionů návštěvníů online tržišť společnosti Allegro měsíčně

20 000+

míst, kam lze s Allegrem doručit vaše zboží v ČR

250 000 000

produktů na jednom z největším marketplace v Evropě

Základní informace o Allegro Marketplace

Allegro je jeden z největších a nejrychleji rostoucích marketplaces původem z Polska. Pyšní se obrovskou základnou nakupujících ve střední a východní Evropě. Prodejcům umožňuje zveřejnit produkty na své platformě, přes kterou zboží dále prodávají přímo koncovému zákazníkovi. K dispozici přitom mají moderní technologie, pohodlné metody doručování plateb i marketingovou a vzdělávací podporu.

Prodávat na Allegru se vyplatí každému, kdo chce úspěšně začít prodávat své zboží online. Tento marketplace denně navštíví přes 21 milionů zákazníků a je vhodný jak pro začínající prodejce, tak pro větší firmu.

Skupině Allegro se navíc daří neustále růst i díky akvizicím společností jako MALL.cz nebo WE|DO.

A vy můžete růst s ní na evropském trhu.

Dostupné trhy:
Cena:

Bez poplatku za vedení účtu

Poplatky:

0,- Kč + 5 - 13 % provize dle kategorie

Lokalizace

PL, EN, CZ, SK

Napojení

API, CSV, Manuální

Jak na digitální expanzi?

Kontaktujte nás pro více informací a v rámci naší první konzultace zdarma se dozvíte vše potřebné o vstupu na marketplaces a dalších prodejních kanálech.

Výhody prodeje přes Allegro Marketplace

Neplatíte žádné měsíční poplatky, marketplace si účtuje pouze provize z prodaného zboží.

Prodáváte na polském, českém a slovenském online tržišti najednou pod hlavičkou populární a důvěryhodné značky.

Allegro má jedny z nejpropracovanějších nástrojů pro optimalizaci vašich prodejů. Ty můžete zvyšovat například s Allegro Ads prostřednictvím PPC nabídek a výkonnostních kampaní.

Můžete si vybrat téměř kteréhokoliv přepravce nebo dopravu spravovanou přímo Allegrem. Ta využívá společnost WE|DO s 1500 úložnými boxy a 1200 výdejními místy, vlastní službu Allegro Kurýr nebo výdejní místa Packeta / Zásilkovna.

Vaši zákazníci si budou moci volit z více způsobů platby, včetně platby na dobírku. A tak budete vždycky schopní vyjít vstříc jejich potřebám.

S věrnostním programem Allegro Smart! svým zákazníkům zaručíte bezplatné doručení objednávek i vrácení zboží zdarma, čímž zvýšíte atraktivitu svých produktů.

K expanzi do zahraničí můžete využít přímo fulfillment od Allegra, které převezme skladování zboží a zpracování vašich objednávek za vás. Produkty přitom balí do recyklovaných obalů a odesílá do 24 hodin.

Naučíte se prodávat na marketplace díky Allegro Akademii. To je vzdělávací platforma pro prodejce plná webinářů

Nevíte si s něčím rady? Stačí využít Centrum pomoci, kde najdete odpovědi na otázky spojené s prodejem i nakupováním.

Časté dotazy

Na co se nečastěji partneři ptejí před zahájením prodeje přes Allegro Marketplace. Nenašli jste co by jste potřebovali?

Jsem na Allegro Marketplace nováčkem a chci se zaregistrovat. Co k tomu potřebuji?

Registrace je jednoduchá, ale je třeba si k ní připravit pár dokumentů a nahrát svůj produktový feed. Právě s tvorbou feedu pro Allegro.cz i Allegro.pl vám v Omnicado pomůžeme. Abyste mohli začít na Allegro prodávat, potřebujete účet prodejce. Jeho vytvoření je zdarma. Připravte si občanský průkaz, výpis z rejstříku, IBAN číslo svého bankovního účtu a platební kartu pro jeho ověření.

Jak dlouho trvá připojení na marketplaces Allegro?

Onboarding na platformu Omnicado společně s propojením systému Allegro může trvat jeden až několik týdnů v závislosti na stavu vaší registrace v prodejním systému Allegro pl. nebo Allegro.cz, celkovém počtu produktů, které chcete zalistovat, kvalitě produktových dat a správném zařazení produktů do listingu a synchronizaci expedice objednávek.

Co potřebuji k připojení e-shopu na Allegro.cz nebo Allegro.pl?

Potřebujeme od vás aktivní účet na platformě Omnicado, produktová data s EAN kódem a vytvoření vaší registrace na jednom z tržišť Allegro. Dále bude potřeba zajistit propojení s vaším e-commerce řešením, správu expedice a integrovaný účetní systém.

Jak probíhá integrace na platformu Omnicado?

Nejprve potřebujeme zanalyzovat vaše produktová data. Všechny produkty přitom musí být opatřené EAN kódem. Poté budeme potřebovat elektronický podpis smlouvy o spolupráci, založit účet na naší platformě a všechna produktová data společně s EAN kódy zboží, které chcete na marketplace nabízet. Pokud máte v plánu expandovat do zahraničí, připravte si také překlady produktů. Pak už zbývá jen registrace na vybrané marketplaces a v Omnicado napojíme vaše e-commerce řešení a provedeme synchronizaci expedice a účetního systému.

Začněte prodávat na Allegro Marketplace!

Kontaktujte nás pro více informací. Po odeslání vaši žádosti se vám ozveme do 48 hodin.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Jsme k dispozici každý pracovní den od 09:00 do 18:00