NOVINKA - Omnicado Expedice: Zjednodušte si logistiku s novým produktem! Tisk štítků, expedice a přehled o objednávkách online.

Prodávejte na nejpopulárnějším francouzským prodejním kanálu Cdiscount Marketplace!

Připojte se k prodejcům Cdiscount Marketplace a expandujte váš e-commerce do Francie. S Platformou Omnicado můžete začít prodávat zboží novým zákazníkům už za pár týdnů.

Cdiscount – logo, marketplace, selling channel, omnicado
Omnicado Selling channel - Cdiscount
23 milionů

unikátních uživatelů měsíčně

10,2 milionu

aktivních zákazníků měsíčně

2 000 000 +

“Cdiscount à Volonté" předplatitelů

Základní informace o Cdiscount Marketplace

Cdiscount Marketplace je jedním z největších francouzských online tržišť, které nabízí širokou škálu produktů v různých kategoriích. Tento marketplace je ideální pro prodejce, kteří chtějí rozšířit svůj dosah na francouzský trh a využít jeho silnou zákaznickou základnu.

Prodejci na Cdiscount Marketplace mohou vystavit své produkty přímo koncovým zákazníkům a využívat moderní technologie, pohodlné platební metody a marketingovou podporu, kterou Cdiscount poskytuje.

Prodávat na Cdiscount Marketplace se vyplatí každému, kdo chce úspěšně začít prodávat své zboží online na francouzském trhu. Tento marketplace denně navštíví miliony zákazníků a je vhodný jak pro začínající prodejce, tak pro větší firmy.

Cdiscount Marketplace je také známý svými inovativními řešeními a neustálým růstem, což prodejcům umožňuje růst společně s ním na evropském trhu. Ať už jste malý prodejce nebo velká firma, Cdiscount Marketplace vám může pomoci dosáhnout vašich obchodních cílů.

Dostupné trhy:
Cena:

39.99,- EUR měsíčně

Poplatky:

15% provize

Lokalizace

FR, EN, DE, ES, CN, IT

Napojení

API

Jak na digitální expanzi?

Kontaktujte nás pro více informací a v rámci naší první konzultace zdarma se dozvíte vše potřebné o vstupu na marketplaces a dalších prodejních kanálech.

Výhody prodeje přes Cdiscount Marketplace

Octopia Fulfillment: Získejte více než 10 let zkušeností v logistice s balením, odesíláním, správou vrácených zboží a objednávek na Cdiscount a dalších platformách.

Cdiscount Express Seller: Nabízejte produkty věrným zákazníkům Cdiscount à Volonté s programem bezplatného doručení do 3 dnů.

Získejte více objednávek: 1 ze 3 objednávek je od předplatitelů Cdiscount à Volonté. Získejte způsobilost pro program a zvyšte prodeje.

Cdiscount Advertising Sellers: Zvyšte viditelnost produktů u cílového publika a znásobte šanci na prodej s inzerovanými produkty.

Prémiová předplatná: Zrychlete růst s více marketingovými, logistickými a podpůrnými službami.

Časté dotazy

Na co se nečastěji partneři ptejí před zahájením prodeje přes Cdiscount Marketplace. Nenašli jste co by jste potřebovali?

Jsem na Cdiscount Marketplace nováčkem a chci se zaregistrovat. Co k tomu potřebuji?

Registrace na Cdiscount Marketplace je jednoduchá, ale je třeba si k ní připravit pár dokumentů a nahrát svůj produktový feed. Právě s tvorbou feedu pro Cdiscount vám v Omnicado pomůžeme.

Co musím splnit, abych mohl prodávat na Cdiscount Marketplace?

Prodej na Cdiscount Marketplace je dostupný pouze pro obchodníky se sídlem ve Francii.

Jak mi Omnicado pomůže s napojením na Cdiscount?

Omnicado vám usnadní integraci vašeho e-shopu na Cdiscount Marketplace, pomůže vám s kontrolou produktových dat a zalistováním produktů a tvorbou katalogu zboží, které chcete nabízet. Zajistíme vám také synchronizaci vašich skladových zásob v reálném čase a expedici objednávek z Cdiscount Marketplace ve vašem e-commerce řešení. Pomůžeme vám správně nastavit cenotvorbu, zařídit překlady produktových dat, převody měn a další.

Jak takový prodej přes prodejní kanál Cdiscount s platformou Omnicado vypadá?

Cdiscount od dodavatelů vyžaduje podklady pro zalistování zboží, zpracovávání objednávek společně s tisknutím expedičních štítků a potvrzením jejich odeslání a také přípravu zboží k expedici, které předáte dopravci. Díky integraci s platformou Omnicado budou všechny procesy sjednocené, data se budou automaticky synchronizovat a vy tak zajistíte hladký prodejní i logistický proces.

Jak dlouho trvá připojení přes Cdiscount Marketplace?

Onboarding na platformu Omnicado společně s propojením systému Cdiscount Marketplace může trvat jeden až několik týdnů v závislosti na stavu vaší registrace v prodejním systému Cdiscountu, celkovém počtu produktů, které chcete zalistovat, kvalitě produktových dat a správném zařazení produktů do listingu.

Co potřebuji k připojení e-shopu na Cdiscount Marketplace?

Potřebujeme od vás produktová data s EAN kódem a vytvoření vaší registrace na Cdiscount Marketplace. Dále bude potřeba zajistit propojení s vaším e-commerce řešením, správu expedice a integrovaný účetní systém.

Jak probíhá integrace na platformu Omnicado?

Nejprve potřebujeme elektronický podpis smlouvy o spolupráci s Omnicadem. Poté si založíte účet na naší platformě. Po registraci na Cdiscount Marketplace proběhne napojení vašeho e-commerce řešení, systému expedice a účetního systému, abyste mohli efektivně a bez problémů spravovat veškeré obchodní operace.

Omnicado produkty

Využijte komplexní řešení našich produktů, přenechte napojení, listing, správu prodejních účtů a další aktivity odborníkům.

Dostaňte z napojení na prodejní kanály a marketplaces maximum, zvyšte svůj obrat díky online prodeji.

Omnicado Max
Ovládejte online prodej naplno. Získejte kompletní řešení pro propojení s prodejními kanály a marketplaces a zefektivněte online prodej.
12 990 Kč
za napojení na skupinu prodjního kanálu
+ 4 990 Kč aktivační poplatek a 990 Kč měsíčně nebo 9990 Kč ročně
více o omnicado max
Všechny funkce Box Plus
Všechny funkce Platformy Omnicado
Asistovaný listing produktů
Automatický propis objednávek do vašich systémů
Tisk přepravních štítků s modulem Omnicado Expedice
Automatická cenotvorba pro více kanálů
Premium
Bezstarostný online prodej na marketplaces. Získejte komplexní správu marketplace účtů a věnujte se růstu svého podnikání.
19 990 Kč
měsíčně za skupinu prodejního kanálu
nebo 199 990 Kč ročně
více o premium
Všechny funkce Omnicado Max
Denní kontrola vašeho účtu
Aktivní komunikace s marketplace
Správa diskusí se zákazníky
Hlídáme za vás dodržování SLA
Listing A+ produktových karet
Zákaznická podpora 7 dní v týdnu

Začněte prodávat na Cdiscount Marketplace!

Kontaktujte nás pro více informací. Po odeslání vaši žádosti se vám ozveme do 48 hodin.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Jsme k dispozici každý pracovní den od 09:00 do 18:00